Stacje ładowania aut elektrycznych

Ladowarki aut elektrycznych
opis ladowarek do aut elekt.

Ładowarki aut elektrycznych

 

Nikt nie chce mieć samochodu elektrycznego, którego nie może naładować bądź też ładowanie jest problematyczne. Wychodząc naprzeciw ewentualnym przeciwnościom mamy dla Ciebie ładowarki do aut elektrycznych najlepszych producentów. 

Jeżeli jesteś właścicielem dużych obiektów, firm, hoteli, pomożemy Ci w sposób płynny przejść na transport elektryczny. Buduj z nami  nową sieć tankowania, aby Twoi klienci, pracownicy i odwiedzający mogli wygodnie ładować swoje samochody elektryczne, a Twój obiekt stał się najatrakcyjniejszy dla wszystkich pasjonatów elektromobilnośći i przynosił Ci zwielokrotnione zyski.

Oferujemy:

Sprawdzone rozwiązania dla wszystkich firm
Specjalnie zaprojektowany sprzęt
Montaż i konfigurację 
Wsparcie techniczne 

 Każdy oferowany przez nas pojazd elektryczny posiada wbudowaną pokładową ładowarkę. To od jej parametrów zależy jak szybko naładujesz auto elektryczne. Możliwości ładowania Twojego elektrycznego auta jest mnóstwo. Możesz korzystać z domowych ładowarek aut elektrycznych, komercyjnych stacji ładowania aut elektrycznych jak również z publicznych stacji ładowania aut elektrycznych. 

Wybór jest prosty i co więcej należy do Ciebie!

 
Tyle naładujesz w ciągu 1 godziny:
 
10%
 
Gniazdo
2,3 kW
 
Szybkość
~15 km
20%
 
Stacja
3,7 kW
 
Szybkość
~25 km
50%
 
Stacja
11 kW
 
Szybkość
~50 km
100%
 
Stacja
22 kW
 
Szybkość
~100 km
 

Domowe ładowarki aut elektrycznych

 
 
Szybkie
ładowanie
 
Prosta
obsługa
 
Podgląd
w aplikacji
 
Ładowanie
w domu
 

Ładowarki aut elektrycznych, w zależności od przeznaczenia (publicznego lub do użytku domowego) mają różne moce i różną wydajność. Z racji tego, iż  że stacje ładowania aut elektrycznych wciąż nie są w Polsce bardzo liczne obecnie, najkorzystniejszym rozwiązaniem dla posiadacza auta elektrycznego jest zakup ładowarki aut elektrycznych możliwej do zainstalowania w domu. Ładowanie auta elektrycznego w domu jest niezwykle proste. Wystarczy podłączyć auto elektryczne do ładowarki i naładujesz swój pojazd do pełna zaledwie w ciągu godziny! 

Prywatne ładowarki aut elektrycznych to strzał w dziesiątkę, jeśli nie chcesz jeździć po mieście w poszukiwaniu odpowiedniego punktu ładowania!

 
 
 
 

Komercyjne Stacje Ładowania

 
 
Dobra
lokalizacja
 
Pełne
bezpieczeństwo
 
do 10 razy
szybciej
 
Zerowa
emisja
 

Stacje ładowania aut elektrycznych to łatwość obsługi, intuicyjność i wygoda – ważnym jest, że na jednym ładowaniu samochód elektryczny może przejechać nawet ponad 300 kilometrów!

Komercyjne stacje ładowania aut elektrycznych to najczęściej stacje ładowania zlokalizowane w biurach, parkingach, centrach handlowych, miejscach użyteczności publicznej czyli tam, gdzie nie jest wymagany bardzo krótki czas ładowania. Stacje takie ładują auta elektryczne zwykle do kilku godzin. Oferowane przez nas stacje ładowania są przystosowane do cyklicznej pracy, posiadają system nadzoru i system identyfikacji użytkownika.

Stacje ładowania aut elektrycznych w publicznych miejscach przyciągają klientów i zapewniają ruch przy danym obiekcie – skorzystaj z tej opcji, planując rozpoczęcie działalności w centrum miasta! 

 
 
 
 

Publiczne Stacje Ładowania

 
 
Dobra
lokalizacja
 
Pełne
bezpieczeństwo
 
do 10 razy
szybciej
 
Zdalny
dostęp
 

Publiczne stacje ładowania aut elektrycznych zostały stworzone na rzecz rozwoju elektromobilności, a przede wszystkim dla użytkowników pojazdów elektrycznych by zapewnić im komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Publiczne stacje ładowania aut elektrycznych zapewniają bezproblemowe ładowanie każdemu kierowcy gdziekolwiek się znajduje. 

Od strony technicznej Publiczne stacje ładowania aut elektrycznych to instalacje zbudowane z terminala ładowania, wykorzystującego ładowanie prądem stałym DC. Terminale ładowania DC są przeznaczone do bardzo szybkiego ładowania samochodu elektrycznego, zwykle jest to 15-30 min. 

Publiczne stacje ładowania aut elektrycznych są "stacją benzynową" dla każdego posiadacza samochodu elektrycznego, który zatrzymuje się na chwilę, ładuje i kontynuuje swoją podróż. Publiczne stacje ładowania aut elektrycznych instaluje się na autostradach, przy głównych szlakach komunikacyjnych, stacjach benzynowych, tak aby być jak najbliżej potrzeb użytkowników aut elektrycznych. 

 
 
 

Naszą misją jest zachęcenie większej liczby kierowców do korzystania z pojazdów elektrycznych i sprawienie, aby ładowanie aut z wykorzystaniem elektrowni  słonecznych stało się standardem dostępnym dla wszystkich. Wartością dodaną naszych działań jest zmniejszony hałas i czyste powietrze. Dbaj z nami o środowisko, w którym żyjesz, by żyło się przyjemnie! 

Jeżeli jeszcze nie byłeś na platformie AutaElektryczne.pl, wskakuj na pokład, zapnij pasy bezpieczeństwa bo z nami czeka Cię niewiarygodna przygoda, przygoda która na zawsze odmieni Twoje życie!

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
ładowanie auta elektrycznego Gdynia, Publiczne stacje ładowania Gliwice, Dystrybutor samochodów elektrycznych Przemyśl