Stacje ładowania aut elektrycznych

Ładowarki aut elektrycznych

 

Każde auto elektryczne zostało zaprojektowane z myślą o rzeczywistej eksploatacji. Producenci aut elektrycznych udostępniają także odpowiednie informacje, pozwalając optymalnie wykorzystywać każde ładowanie pojazdu elektrycznego. Każdy pojazd elektryczny posiada wbudowaną pokładową ładowarkę. To od jej parametrów zależy jak szybko naładujesz auto elektryczne. Możliwości ładowania Twojego elektrycznego auta jest wiele. Możesz korzystać z domowych ładowarek aut elektrycznych, komercyjnych stacji ładowania aut elektrycznych jak również z publicznych stacji ładowania aut elektrycznych. Wybór należy do Ciebie.

 
Tyle naładujesz w ciągu 1 godziny:
 
10%
 
Gniazdo
2,3 kW
 
Szybkość
~15 km
20%
 
Stacja
3,7 kW
 
Szybkość
~25 km
50%
 
Stacja
11 kW
 
Szybkość
~50 km
100%
 
Stacja
22 kW
 
Szybkość
~100 km
 

Domowe ładowarki aut elektrycznych

 
 
Szybkie
ładowanie
 
Prosta
obsługa
 
Podgląd
w aplikacji
 
Ładowanie
w domu
 

Ładowanie aut elektrycznych staje się niezwykle proste. Swój elektryczny pojazd możesz ładować w domu. Wystarczy, ze podłączysz go do domowej ładowarki. Skorzystaj z naszej oferty! Mamy dla Ciebie  domowe stacje ładowania aut elektrycznych wiodących producentów. Wszystkie oferowane przez nas ładowarki charakteryzują się bezpieczeństwem i prostotą obsługi, ekonomią kosztów, trwałością oraz nowoczesnym designem.

 
 
 

Komercyjne Stacje Ładowania

 
 
Dobra
lokalizacja
 
Pełne
bezpieczeństwo
 
do 10 razy
szybciej
 
Zerowa
emisja
 

Komercyjne stacje ładowania aut elektrycznych to najczęściej stacje ładowania zlokalizowane w biurach, parkingach, centrach handlowych, miejscach użyteczności publicznej czyli tam,  gdzie nie jest wymagany bardzo krótki czas ładowania. Stacje takie ładują auta elektryczne zwykle do kilku godzin. Oferowane przez nas  stacje ładowania są przystosowane do cyklicznej pracy, posiadają system nadzoru i system identyfikacji użytkownika. 

 
 
 
 

Publiczne Stacje Ładowania

 
 
Dobra
lokalizacja
 
Pełne
bezpieczeństwo
 
do 10 razy
szybciej
 
Zdalny
dostęp
 

Publiczne stacje ładowania aut elektrycznych to instalacje zbudowane z terminala ładowania, wykorzystującego ładowanie prądem stałym DC. Terminale ładowania DC są przeznaczone do bardzo szybkiego ładowania samochodu elektrycznego, zwykle jest to 15-30min. Publiczne stacje ładowania są "stacją benzynową" dla każdego posiadacza samochodu elektrycznego, który zatrzymuje się na chwilę, ładuje i kontynuuje swoją podróż. Publiczne stacje ładowania aut elektrycznych instaluje się na autostradach, przy głównych szlakach komunikacyjnych, stacjach benzynowych, tak aby zwiększać zasięgi operacyjne klientom dysponującym samochodami elektrycznymi. Oferowane przez Nas publiczne stacje ładowania aut elektrycznych posiadają system nadzoru i system identyfikacji użytkownika. 

 
 
Dlaczego my?
  • Międzynarodowe doświadczenie w zakresie motoryzacji i elektromobilności
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie optymalnego doboru auta elektrycznego wraz ze stacją ładowania
  • Realizacja niestandardowych zamówień zgodnie z wytycznymi klienta
  • Szybka i terminowa obsługa zamówienia
  • Solidny i odpowiedzialny partner!
Partnerzy

Darmowa konsultacja

   Akceptuje regulamin i politykę prywatności

Zapisz sie na newsletter!

© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Mercedes EQ Kalisz, Domowa stacja samochodów elektrycznych Tarnów, ładowarki bmw