Smart

Aktualnie jesteś tutaj: Auta Elektryczne
Sortuj po: Najtansze
Oferta dla Smart jest w trakcie opracowywania...


Fortwo ED

 

Jazda samochodem bez emisji CO2 nigdy nie dawała takiej satysfakcji. Dzięki bogactwu innowacyjnych rozwiązań zintegrowanych w smart fortwo electric drive, jazda jest bardzo prosta. Inteligentne elektryczne coupe posiada innowacyjny system przeniesienia napędu, dając natychmiastowy dostęp do momentu obrotowego, dzięki czemu auto szybko i gładko przyspiesza.

 

 

 

 

 

Moc + oszczędność

W zależności od czynników takich jak: styl jazdy, sytuacji w ruchu, wykorzystywanie ogrzewania, klimatyzacji i innych odbiorników elektrycznych, osiąga zasięg do 145 km.

Darmowa konsultacja

 
 
 

Idalny na miasto

Samochód, który sprawia, że jazda przez miasto nigdy nie była tak przyjemna. Mały i zwinny - lecz zaskakująco przestronny. Dodatkowo w pełni przyjazny dla środowiska.

Darmowa konsultacja

 

 

 

 

 

Dopasuj go do siebie

 

Ludzie mają różne wymagania dotyczące komfortu, designu i mocy silnika. Odkryj smart fortwo z napędem elektrycznym w dwóch wariantach - jako smart fortwo oraz wersja BRABUS.

 
 
Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
ładowanie elektrycznego auta Nowy Sącz, Nissan e-NV200 Sopot, ładowarki samochodów elektrycznych Bydgoszcz