Auta hybrydowe

Auta hybrydowe do tej pory były traktowane w Polsce jako nowinka technologiczna. Takie postrzeganie powoli się jednak zmienia i to właśnie Ty możesz być jednym z prekursorów tej zmiany! Jeśli jednak wciąż się wahasz i nie wiesz, czy auta hybrydowe są na pewno dobrym rozwiązaniem, pozwól, że rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Auta hybrydowe to połączenie cichego i energooszczędnego silnika elektrycznego oraz tradycyjnego silnika spalinowego, dającego ten przyjemny pomruk podczas jazdy. Dlaczego auta hybrydowe są dobry rozwiązaniem? Po pierwsze dlatego, że tryb elektryczny w takim samochodzie daje niesamowity komfort jazdy, zwłaszcza w zakresie odgłosów, jakich auto wtedy... nie wydaje. Cichy i energooszczędny tryb elektryczny sprawdzi się zatem w mieście, gdzie i tak natężenie hałasu jest bardzo duże. Tryb elektryczny polecany jest do jazdy w mieście także dlatego, że to właśnie w centrach znajdują się specjalne stacje ładowania – na razie w Polsce brakuje ich niestety na trasach szybkiego ruchu i na autostradach.

Silnik spalinowy z kolei da Ci przyjemność prowadzenia samochodu w sposób tradycyjny, który gwarantuje świetne wrażenia z jazdy. Słyszalne są wtedy wszystkie pomruki samochodu. Auta hybrydowe z opcją zasilania z silnika spalinowego będą więc idealne do jazdy na dłuższej trasie – także ze względu na to, że jazda ze stałą prędkością jest bardziej ekonomiczna i spala się w jej trakcie mniej paliwa niż w dynamicznej jeździe miejskiej.

Auta hybrydowe łącza w sobie zalety obu rozwiązań. Nadają się zarówno dla dużych rodzin z dziećmi, jak i dla fanów nowinek motoryzacyjnych i dynamicznej jazdy. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz auta hybrydowe czołowych marek, które swoją renomą gwarantują komfort i ergonomię wykończenia wnętrza samochodu, piękną i nowoczesną linię nadwozia z elementami klasycznymi, a także cenę adekwatną do klasy samochodu. Auta hybrydowe nie są tylko przemijającą nowinką – to technologia, która stale będzie się rozwijać, stając się w końcu sensem motoryzacji.

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2020 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Golf e, ładowarki tesla Częstochowa, Pojazd elektryczny Wałbrzych