Reault

Aktualnie jesteś tutaj: Auta Elektryczne
Sortuj po: Najdrozsze
Oferta dla Reault jest w trakcie opracowywania...


Renault Zoe

 

Renault ZOE jest w 100% elektrycznym miejskim autem zaprojektowanym do codziennego użytku, z homologowanym według standardów NEDC zasięgiem powyżej 210 km.

 

 

 

 

 

 

Przestronne wnętrze

System nawigacji, w który standardowo wyposażony jest Zoe, posiada szereg specyficznych dla pojazdów elektrycznych funkcji, takich jak wyświetlanie promienia zasięgu na mapie, wyznaczanie tras o potencjalnie najniższej energochłonności, czy lokalizacja punktów ładowania.

Darmowa konsultacja

 
 
 

Zaawansowana technologia

Jazda samochodem elektrycznym jest niecodziennym doświadczeniem. Po zajęciu miejsca za kierownicą Zoe wszystko wygląda tradycyjnie. Wiele jednak zmienia się, gdy wcisnąć przycisk startera

Darmowa konsultacja

 

 

 

 

 

Łamie bariery

 

Dzięki opatentowanemu przez Renault układowi ładowania Cameleon baterie można ładować z wielu źródeł energii. Najwięcej czasu zabiera naładowanie z domowego gniazdka 230V (8 - 10 godzin), z publicznych terminali trwa to od 30 do 60 minut. Złącze do ładowania akumulatorów umieszczono pod logotypem Renault.

 

 

 

 

Szybkie ładowanie

Z układem ładowania Cameleon™ ZOE jest jedynym pojazdem, który można naładować poprzez pojedyncze gniazdo w czasie od 30 minut do 10 godzin, zależnie od mocy terminala (od 3 do 43kW). Zapas energii uzupełniasz również ze standardowego gniazda domowego.

 
 
 

Bezpieczeństwo na 5

Pojazd został zbudowany na bazie płyty podłogowej modelu Clio. W 2013 roku auto przeszło testy bezpieczeństwa Euro NCAP. Samochód otrzymał komplet 5 gwiazdek.

 
 
 

Innowacyjna technologia

System multimedialny R-LINK Evolution: Sound by Arkamys, Bluetooth, ze złączem USB i jack oraz dostępem do usług online.

 
Darmowa konsultacja

 

 

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
BMW i8 Biała Podlaska, Salon Tesla Polska, Stacje ładowania aut elektrycznych Wałbrzych