Opel

Aktualnie jesteś tutaj: Auta Elektryczne Opel
Sortuj po: Najtańsze


Ampera-e

 

Ampera-e ma mieć zasięg do 500 km na bateriach, silnik 204 KM, doskonałe przyspieszenie i przystępna cena. Nietuzinkowy design i niezwykle bogate wyposażenie! W sprzedaży już w 2017 r. Ampera-e ma szansę być pierwszym elektrycznym Oplem naprawdę dla "Kowalskiego". 

 

 

 

 

 

 

 

Zasięg sięgający 500km

Ampera-e (Ampera B) ma szansę być pierwszym elektrycznym Oplem naprawdę dla Kowalskiego. Po pierwsze dlatego, że zasięg na bateriach przekracza nawet 500 km - o 100 km więcej niż najlepszy jeżdżący dziś po ulicach konkurencyjny samochód z tego segmentu. Po drugie - bo cena ma być "ziemska" i przystępna praktycznie dla każdego.

 
 
 

Lider zasięgu

Porówanie zasięgu na bateriach: Opel Ampera-e kontra Renault Zoe, BMW i3, VW e-Golf, Nissan Leaf. Jak widać Opel Ampera-e deplasuje konkurencję z zasięgiem sięgającym 500km!

Darmowa konsultacja

 

 

 

 

 

 

 

Zasięg w praktyce

 

 

 

 

 

 

Gdzie baterie?

Pod podłogą, dzięki temu w samochodzie jest 5 miejsc, duży bagażnik. Typowy hatchback klasy kompakt. Plus środek ciężkości położony nisko - dobrze. Baterie usztywniają nadwozie, poprawiają bezpieczeństwo w razie wypadku.

 
 
 

Co na pokładzie?

W Amperze będzie m.in. system multimedialny IntelliLink (duży, dotykowy wyświetlacz) z obsługą Android Auto i Apple CarPlay. Do tego GM-owy system OnStar. Stan naładowania baterii na dotykowym wyświetlaczu centralnym, normalnie służącym systemowi multimedialnemu IntelliLink.

 
 
 

3 razy na TAK!

Po pierwsze: napęd elektryczny, moc porównywalna z silnikiem spalinowym 204KM. Po drugie: baterie starczające na 500 km jazdy. Po trzecie: ładowanie z domowego gniazdka 240V.

 
Darmowa konsultacja

 

 

 

Nasze Realizacje
Dlaczego my?
  • Międzynarodowe doświadczenie w zakresie motoryzacji i elektromobilności
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie optymalnego doboru auta elektrycznego wraz ze stacją ładowania
  • Realizacja niestandardowych zamówień zgodnie z wytycznymi klienta
  • Szybka i terminowa obsługa zamówienia
  • Solidny i odpowiedzialny partner!
Partnerzy
Darmowa konsultacja
Kreska
CAPTCHA code
   Akceptuje regulamin i politykę prywatności

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!


Zobacz więcejAuta elektryczne

Zapisz sie na newsletter!

© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dealer aut elektrycznych Kępno, Mapa ładowarek Tesla Słupsk, Popularne samochody elektryczne Łódź