Nissan

Aktualnie jesteś tutaj: Auta Elektryczne
Sortuj po: Najdrozsze
Oferta dla Nissan jest w trakcie opracowywania...


Leaf

 

W 100% elektryczny Nissan LEAF pokazuje, co może się zdarzyć, gdy wierzysz, że wszystko jest możliwe. Opracowany na podstawie przełomowej technologii zapewniającej realny zasięg jazdy, rewolucjonizuje prowadzenie i eksploatację pojazdu. Zaprojektowany dla każdego, kto wierzy, że właściwe wybory mają wpływ na wysoki standard życia.

 

 

 

 

 

 

Odkryj możliwości oszczędzania

Decydując się na samochód elektryczny, żegnasz się nie tylko z paliwem. Zapomnisz także o konieczności zmiany oleju i dostrajaniu silnika. Dzięki temu, że Nissan LEAF nie posiada silnika spalinowego ani tradycyjnej skrzyni biegów, ma mniej części zamiennych. To oznacza, że dodatkową korzyścią są niezwykle niskie koszty przeglądów.

 
 
 

Oszczędności się sumują

Ponieważ Nissan LEAF nie zużywa benzyny ani oleju napędowego, tankowanie nie jest obciążeniem dla portfela. Tak naprawdę zadziwią Cię oszczędności płynące z użytkowania samochodu elektrycznego.

Darmowa konsultacja

 

 

 

 

 

 

Niezwykła przyjemność z jazdy

 

100% momentu obrotowego od startu i płynne przyspieszenie wnoszą nową jakość w codzienne użytkowanie samochodu. Dzięki umieszczeniu akumulatora w Nissanie LEAF w podłodze, środek ciężkości auta znajduje się dość nisko, co pozwala na znacznie większą kontrolę na zakrętach. Sprawia to, że wrażenia podczas jazdy są jeszcze bardziej ekscytujące.

 
 

 

 

 

 

 

Łączność i komunikacja

Dzięki systemowi NissanConnect EV oraz aplikacji na smartfony w wersjach Acenta i Tekna, eksploatacja samochodu elektrycznego jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Zapewnia łączność Nissana LEAF ze smartfonem, tabletem lub komputerem, dzięki czemu masz stały kontakt z autem, co daje kontrolę nad całą gamą funkcji.

 
 
 

Z Twojego tabletu i komputera

Jazda samochodem elektrycznym jest bardzo prosta i daje naprawdę dużą satysfakcję. Oprócz wszystkich typowych czynności wykonywanych za pomocą smartfona, dzięki aplikacji NissanConnect EV możesz sprawdzić swoją historię jazdy, zaplanować najlepsze trasy, a nawet zobaczyć, jak Twoja wydajność plasuje się na tle osiągnięć innych właścicieli Nissanów LEAF

 
 
 

Wszystko dopasowane

Bez względu czy jesteś na autostradzie, czy robisz zakupy, czy też właśnie wracasz do domu okrężną drogą, ten samochód zmieni Twoje podejście do codzienniej jazdy.

 
Darmowa konsultacja

 

 

 

 

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Stacje ładowania pojazdów elektrycznych Stalowa Wola, Stacje ładowania samochodów elektrycznych Dębica, Auta EV Przemyśl