Tesla Model S towarzyszy U-2 podczas startów

[2017-08-03] Tesla Model S towarzyszy U-2 podczas startów

 Tesla Model S jest używana w RAF Fairford, rozciągniętej bazie sił powietrznych USA w Wielkiej Brytanii. Towarzyszy samolotowi szpiegowskiemu U-2 podczas startów. Tak zwane "gonitwy" monitorują samolot na ziemi i pomagają pilotowi podczas startu.

Zaprojektowany w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku U-2 stał się sławny podczas zimnej wojny za prześwietlenie Związku Radzieckiego, Chin, Kuby i innych wrogich krajów. Latając powolnie i na wysokości 70 000 stóp, U-2 mógł fotografować obszerne obszary wrogiego terytorium. Samolot jest nadal używany w dzisiejszych czasach, z aktualizowanymi czujnikami, w celu śledzenia potencjalnych przeciwników i ich działań.

Jeden duży problem z U-2 to te same cechy, które sprawiają, że jest idealnym samolotem szpiegowskim, sprawiają, że starty są trudne. Samolot ma ogromny promień skrętu na ziemi, funkcję jego szerokiej rozpiętości skrzydeł i położenie jej podwozia. Małe koła zębate podwozia zwane "pogosami", które utrzymują opadające, opadające w powietrzu skrzydła, które zaciągają się na ziemi, wypadają podczas startu, co powoduje, że w trakcie procesu jest to niebezpieczne.
Aby bezpiecznie rozpocząć start i lądowanie, Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych zaczęły używać szybkich samochodów.

Dlaczego Tesla? Tesla Model S ma najszybsze przyspieszenie. A Tesla utrzymuje samolot do startu. Całą akcję mogą obejrzeć Państwo na youtube 

Zródło: www.popularmechanics.com

 

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę CentroEnergia, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publiczne stacje ładowania Lubin, Ładowarki Enelion Rzeszów, Auta elektryczne ceny Lubin