Sieć ładowarek Supercharger rośnie

[2017-07-24] Sieć ładowarek Supercharger rośnie

W 2017 rok kalifornijska firma Muska weszła z liczbą 830 stacji Supercharger w 31 krajach.
Warto wspomnieć, że pojedyncza ładowarka Supercharger umożliwia naładowanie baterii 90 kWh do 80 procent w 40 minut. Naładowanie tej samej baterii do 100 procent zajmuje 75 minut. Plany Tesli dotyczące rozwoju sieci ładowarek Supercharger w połączeniu z planami polskiego rządu dotyczącymi rozwoju elektromobilności w Polsce zwiastują pozytywną przyszłość polskich kierowców samochodów elektrycznych.
W związku z ogłoszeniem rozwoju sieci punktów doładowywania baterii w samochodach elektrycznych Tesla również postarała się o zaktualizowanie oficjalnej mapy lokalizacji w których dostępne są stacje wyposażone w ładowarki Supercharger produkowane przez firmę Muska. Czerwone znaczniki przedstawiają stacje obecnie działające, a szare to planowane lokalizacje. Według udostępnionej nowej wersji oficjalnej mapy w Polsce możemy spodziewać się nowych stacji wyposażonych w Superchargery między innymi w Rzeszowie, Ciechocinku, Strykowie oraz w Ostrowi Mazowieckiej.

 

Dlaczego my?
  • Międzynarodowe doświadczenie w zakresie motoryzacji i elektromobilności
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie optymalnego doboru auta elektrycznego wraz ze stacją ładowania
  • Realizacja niestandardowych zamówień zgodnie z wytycznymi klienta
  • Szybka i terminowa obsługa zamówienia
  • Solidny i odpowiedzialny partner!
Partnerzy
Darmowa konsultacja
Kreska
CAPTCHA code
   Akceptuje regulamin i politykę prywatności

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!Zobacz więcejAuta elektryczne

Zapisz sie na newsletter!

© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publiczne stacje ładujące Lublin, ładowarki aut elektrycznych Zakopane, Sieć stacji ładowania aut elektrycznych Białystok