Pierwsza elektryczna Skoda: koncept Vision E

[2017-07-20] Pierwsza elektryczna Skoda: koncept Vision E

Skoda Vision E to 5-drzwiowy SUV mający 4688 mm długości, 1924 mm szerokości i 1591 mm wysokości. Napędzany jest dwoma silnikami elektrycznymi o łącznej mocy 225 kW (306 KM). Napęd na 4 koła, prędkość maksymalna 180 km/h, zasięg - 500 km.
Skoda Vision E ma wyjątkowo obszerne wnętrze – rozstaw osi wynosi 2851 mm, wewnątrz nie ma tunelu środkowego, a napęd elektryczny i krótkie zwisy pozwoliły zaprojektować dodatkowe miejsca dla pasażerów.
W kabinie Vision E znalazły się ekrany dotykowe – sterowanie funkcjami może odbywać się dotykowo, głosowo lub za pomocą gestów. Auto jest wyposażone w system autonomicznej jazdy – może poruszać się samodzielnie zarówno w korku jak też na drogach szybkiego ruchu oraz samodzielnie parkować. Skoda nie podaje, jak długo Vision E może poruszać się samodzielnie.
Przy okazji debiutu pierwszego elektrycznego samochodu Skoda ujawniła swoją wizję elektromobilności – do 2025 roku czeska firma chce mieć w ofercie 5 modeli elektrycznych oraz kilku hybryd typu plug-in (baterie ładowane z gniazdka 230 V pozwalające na przejechanie na samym prądzie 30-50 km).

Żródło: www.m.auto-swiat.pl 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Akceptuje regulamin i politykę prywatności

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
ładowanie elektrycznego auta, Pojazdy elektryczne Gorzów Wielkopolski, Salon Tesla Polska