Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

[2017-04-28] Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych

28 maja w Parku miejskim w Ząbkach odbędzie się Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych. To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, którego celem jest zaprezentowanie jak najszerszej publiczności zalet korzystania z samochodów elektrycznych i hybrydowych oraz pokazanie zmian jakie zaszły w motoryzacji na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Wszystko po to, aby uświadomić społeczeństwu, że elektryczna motoryzacja to przyszłość i to bliższa niż mogłoby się wydawać.

Szczegóły na stronie:  www.ekozlot.pl

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
BMW i8, Mercedes EQ, Auta elektryczne ceny