Audi otwiera rezerwację elektrycznego SUV Audi e-tron

[2017-04-24] Audi otwiera rezerwację elektrycznego SUV Audi e-tron

 Audi umożliwiło właśnie rezerwację swojego auta pierwszego prawdziwego auta elektrycznego - e-tron quattro na swojej stronie w Norwegii. Zamawiający muszą zapłacić ok. 2500 dolarów depozytu.
Kwota zostanie zwrócona, jeśli klient zdecyduje się anulować rezerwację i zwolni miejsce w kolejce do zamawiania. Można to zrobić, dopóki ostateczna umowa kupna nie została podpisana.Zainteresowanie Audi e-tron quattro jest ogromna ponieważ pierwsza wersja koncepcji została pokazana w 2015 roku Norwegia jest pionierem na rynku elektryfikacji. Elektryczny SUV ma baterię o pojemności 95 kWh baterii ma wóz pojęcia zasięg ponad 500 kilometrów. Audi e-tron składa się z trzech silników elektrycznych. Rozkłąd sił napPrzednią oś, podczas gdy dwa pozostałe na tylnej osi. Rozkład sił pomiędzy trzema silnikami elektrycznymi jest podstawą e-tron quattro AWD. Silniki dostarczają one łącznie 320 kW (435 KM), ale nie jest też oddzielna funkcja boost, który zwiększa moc nad krótszych okresów, aż wszystkie 370 kW (503 KM) i moment obrotowy ponad 800 Nm. 0100 km / h być zakończone w 4,6 sekundy, przy czym górna szybkość jest regulowana do 210 km / h. Samochód 4,88 m długości 1,93 m i o szerokości 1,54 m wysokości, to znaczy przedział przestrzenną i bagaż 615 litrów. 

            

Żródło: www.samochodyelektryczne.org

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Stacje ładowania samochodów elektrycznych, Samochody elektryczne ceny Częstochowa, ładowarki EV Kielce