Nowe punkty ładowania aut elektrycznych w Polsce

[2017-04-10] Nowe punkty ładowania aut elektrycznych w Polsce

 W centrum Warszawy, na terenie apartamentowca Cosmopolitan przy ulicy Twardej 4, zaczęła funkcjonować stacja ładowania Tesli typu Destination Charging. Do dyspozycji oddano stanowiska o mocy do 22 kW. Podobna stacja powstała w centrum Szczecina na terenie Hotelu Park przy ulicy Plantowej 1.

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dealer Tesla Gorzów Wielkopolski, Samochody elektryczne ceny Olsztyn, ładowarki tesla Piaseczno