Nissana Leafa 2018 w kamuflażu

[2017-04-03] Nissana Leafa 2018 w kamuflażu

Poprzez integrację zaawansowanych technologii kontroli i bezpieczeństwa pojazdu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Nissan jest jednym z liderów rozwijających praktyczne, rzeczywiste potrzeby aplikacji i autonomicznej techniki napędowej.Jeśli chodzi o wymiary, wydaje się, że 2018 Leaf będzie większy niż jego poprzednik, co umożliwi więcej miejsca wewnątrz. Pod maską Nissan ma zamiar zaskoczyć nas z nową baterią 60kWh. Dzięki pół-autonomicznemu układowi napędowemu, 2018 Nissan będzie mógł jechać samodzielnie na autostradzie w jednym pasie ruchu. 

Zródło:samochodyelektryczne.org

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
ładowanie elektrycznego auta Mielec, Nissan Leaf, Stacje ładowania aut elektrycznych