Tesla Model Y- możliwe, że niedługo w produkcji

[2017-03-29] Tesla Model Y- możliwe, że niedługo w produkcji

Niestety wbrew pogłoskom produkcji nie zaplanowano na przyszły tydzień - tak, jeśli informacja jest prawdziwa, To nieporozumienie - mówi Elon Musk.

Spodziewaliśmy się zobaczyć prototyp stosunkowo szybko, ponieważ Musk powiedział, że Tesla planuje odsłonić prototypy dla jego elektrycznego pickupa i semi truck w tym roku i że model Y oczekuje prezentacji przed tymi dwoma pojazdami.
Tesla nie wydała mnóstwo informacji o modelu Y, ale Musk powiedział, że pojazd będzie wyposażony drzwi „Falcon” Wing jak model X.

Oprócz drzwi, oczekuje się, że pojazd ma być bardzo podobny do modelu 3 w perspektywie projektowania i wyposażone w podobne opcje jak model 3, jak model S jest podobny do modelu X.  

Zródło: www.electrec.co

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Auta na prąd, Samochody autonomiczne, Ładowarki ABL Bydgoszcz