Ogniwa 2170 Tesli - najpojemniejsze i najtańsze

[2017-03-22] Ogniwa 2170 Tesli - najpojemniejsze i najtańsze

 Wspomniane ogniwa są stosowane już w stacjonarnych magazynach energii Powerwall 2 i Powerpack 2. Wkrótce będą używane także w samochodach Tesla Model 3, dla których zostały one zaprojektowane w pierwszej kolejności (Model S i Model X nadal korzystać będą z 18650).

Geometrycznie ogniwa 2170 posiadają o około 46,5% więcej objętości. Nowej generacji materiały elektrodowe oraz optymalizacja rozmiaru mają ponoć przełożyć się, że będą to akumulatory o najwyższej energii właściwej i jednocześnie najtańsze wśród litowo-jonowych na świecie (z pewnością ważnym elementem ma być skala produkcji Gigafactory). Dokładne dane nie są znane, ale oczekuje się pojemności pojedynczych ogniw na poziomie 5,75-6 Ah.

Zródło: www.samochodyelektryczne.org

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
ładowarki samochodów elektrycznych Poznań, Dystrybutor aut elektrycznych Opole, Samochody elektryczne