Wyścigowe Renault Zoe e-Sport Concept

[2017-03-09] Wyścigowe Renault Zoe e-Sport Concept

Renault przygotowało na targi w Genewie miłą niespodziankę w postaci mocno podrasowanego modelu Zoe - Zoe e-Sport Concept. Auto posiada dwa silniki (po jednym na oś) o mocy łącznej aż 340 kW i maksymalnym momencie obrotowym 640 Nm. To wystarczająco dużo, aby tak małe i lekkie auto „fruwało” po torze.

Przyspieszenie 0-100 km/h trwa zaledwie 3,2 s. 210 km/h można uzyskać w mniej niż 10 s.

Na razie trudno powiedzieć, czy sportowe Zoe, zainspirowane Formułą E, trafi w pewnym momencie do limitowanej sprzedaży.

 

Zródło: www.samochodyelektryczne.org

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Popularne samochody elektryczne Gorzów Wielkopolski, Auta na prąd Mielec, Nissan e-NV200 Tarnów