Jaguar I-PACE Concept w Genewie

[2017-03-08] Jaguar I-PACE Concept w Genewie

Jaguar I-PACE Concept, po premierze w USA, trafił na wystawę Geneva Motor Show 2017. Auto tym razem prezentowane jest w czerwieni.

Realny zasięg zapowiadany dla wersji produkcyjnej w 2018r. to około 350 km (500 km NEDC). Dzięki dwóm silnikom trakcyjnym, Jaguar I-PACE ma też przyspieszać od 0 do 100 km/h w 4 s i posiadać napęd 4x4.

 

Zródło: samochodyelektryczne.org

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
ładowanie samochodu elektrycznego, Sprzedaż pojazdów elektrycznych, Fiat 500e Katowice