Vanda Electrics Dendrobium w Genewie

[2017-03-08] Vanda Electrics Dendrobium w Genewie

 Vanda Electrics Dendrobium to dosyć osobliwy wehikuł z Singapuru, projektowany z nastawieniem na osiągi (0-100 km/h w 2,7 s i ponad 320 km/h). Maszyna powstała we współpracy z Williams Advanced Engineering, które odpowiada przede wszystkim za aerodynamikę, wykorzystanie materiałów kompozytowych oraz układ napedowy. Niewielka produkcja ma zostać uruchomiona przed końcem dekady.

Zródło: samochodyelektryczne.org

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Ładowarki Kebe, Stacje ładowania aut elektrycznych Elbląg, ładowarki bmw Mielec