Koncepcyjna wersja Volkswagena I.D.

[2017-03-07] Koncepcyjna wersja Volkswagena I.D.

Volkswagen I.D. w wersji koncepcyjnej został niedawno udostępniony do jazd testowych. Na obecnym etapie auto zdecydowanie bardziej przypomina makietę wystawową aniżeli samochód - nawet przy małych prędkościach różnego rodzaju trzaski wzbudzają obawy, że drogocenny eksponat może ulec uszkodzeniu. Prędkość jazdy ograniczono do minimum. Z drugiej jednak strony trzeba pamiętać, że większość modeli koncepcyjnych służy jedynie do wjazdu i zjazdu ze sceny na targach.

Volkswagena I.D. ma trafić na rynek przed końcem dekady i oferować zasięgi 400-600 km. Kompaktowy rozmiar auta i zapowiadana przystępna cena zwiastują ciekawy produkt.

 

Zródło: samochodyelektryczne.org

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
BMW i3, Dystrybutor aut elektrycznych Polkowice, Popularne auta elektryczne Częstochowa