Seat prezentuje koncepcyjną wersję e-Mii

[2017-03-02] Seat prezentuje koncepcyjną wersję e-Mii

Seat, trzymający się zwykle od aut elektrycznych z dala, zaprezentował na wystawie Mobile World Congress koncepcyjny model e-Mii concept, będący klonem Volkswagena e-up!.

Hiszpańska firma, będąca w posiadaniu Volkswagena, nie obiecuje że e-Mii trafi na rynek. Na razie jedynie 10 egzemplarzy posłuży do testów nowych rozwiązań informatycznych i łączności w ramach wypożyczalni w Barcelonie.

 

Zródło: www.samochodyelektryczne.org

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dealer samochodów elektrycznych, Stacje ładowania pojazdów elektrycznych Łódź, Audi eTron Kępno