Volkswagen e-Golf 2017

[2017-02-23] Volkswagen e-Golf 2017

Nowa wersja Volkswagena e-Golfa z rocznika 2017 (wcześniejszy wpis) posiada o około 50% większy zasięg. Wynik w testach amerykańskiej organizacji EPA wyniósł 201 km.
Głównym powodem większego zasięgu jest zastosowanie pojemniejszego pakietu akumulatorów (35,8 kWh zamiast 24,2 kWh). O kilka procent spadło też zużycie energii - 17,6 kWh/100 km.
Auta można już zamawiać. 

Zródło: samochodyelektryczne.org 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
ładowanie samochodu elektrycznego, Hyundai IONIQ Electric Katowice, Smart ED