Chevy Bolt EVS - aplikacja MAVEN

[2017-02-17] Chevy Bolt EVS - aplikacja MAVEN

Bolt EV został wyposażony w specjalny system, który będzie na bieżąco dostosowywał samochód do pory dnia, warunków na drodze oraz trasy, a także będzie się uczył stylu jazdy kierowcy. Wszystko to, aby jak najbardziej wydłużyć zasięg.We wnętrzu nie mogło oczywiście zabraknąć bardzo dużego ekranu dotykowego (10,2 cala) oraz nowoczesnego systemu multimedialnego MyLink. Chevrolet chwali się interfejsem na bazie widgetów, który będzie można bardzo szeroko spersonalizować i dostosować do swoich potrzeb i preferencji. Na pokładzie znajdziemy też integrację ze smartfonami (Apple CarPlay albo Android Auto), porty USB, stację dokującą z funkcją ładowania bezprzewodowego dla telefonu. Z ciekawych nowinek warto wymienić nawigację dostosowaną do samochodu elektrycznego (wybiera optymalne trasy i pokazuje stacje szybkiego ładowania) oraz system monitorowania otoczenia Bolta Surround Vision. Dla kochających rywalizację przygotowano także specjalną aplikację, która pozwoli porównać swoje wyniki z innym kierowcą Bolta EV i sprawdzić, kto bardziej dba o środowisko i jeździ oszczędniej.Dzięki aplikacji Maven, użytkownicy mogą znaleźć pojazdy wokół nich zarezerwowanych parkingach. Proces jest prosty i pojazd może zostać odblokowany przez aplikacji mobilnej. Zródło: www.moto.pl

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pojazd elektryczny Polkowice, ładowarki bmw Opole, ładowarki aut elektrycznych Dębica