Nowa generacja BMW serii 7 będzie w pełni elektryczna !

[2020-03-20] Nowa generacja BMW serii 7 będzie w pełni elektryczna !

 Jak wiemy BMW przechodzi mocną elektryfikację, ruchy które wykonują zaczynają układać się w jedną całość. Pomimo wycofania z prodkucji BMW i8 następuje kolejny etap. Co prawda BMW nie potwierdziło jeszcze żadnego planu wprowadzenia takich zmian, jednak ich ostatnie działania jasno pokazują w którą stronę idą.

Biorąc pod uwagę starty marki BMW na Amerykańskim rynku, gdzie Tesla sprzedawała wielokrotnie więcej swoich Modeli S. Jeśli silniki będą wystarczająco dobre,a zasięg zadowalający, może być to dobry gamechanger na tamtym rynku. Doskonałe wykończenie wnętrza wraz z cudownym układem jezdnym BMW ma szansę nieźle namieszać. 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dystrybutor samochodów elektrycznych, Samochód elektryczny Rzeszów, Dealer Tesla