Jak General Motors planuje rozwijać EV?

[2020-03-05] Jak General Motors planuje rozwijać EV?

Wszyscy jesteśmy już zmęczenie pokazywaniem "nowych" modeli aut elektrycznych na tych samych podzespołach które były wcześniej i poza zmianami wizualnymi nie zmieniające nic innego. Tym bardziej jesteśmy zadowoleni z zapowiedzi GM które zaprezentowało nowy rodzaj baterii do ich aut. Nazwa którą zastosowali brzmi naprawdę nowocześnie "Ultium". Są to ogniwa pozyskiwane w 89 procentach niklu (N), 5 procent kobaltu (Co), 5 procent manganu (Mn) i 1 procent aluminium (Al) jest to bardzo ciekawe wyjście biorąc pod uwagę obecne problemy z wydobyciem i dostawami niklu dzięki temu mogą one być tańsze ( prawdopodnie koło 100$ za kWh energii) jest to bardzo ciekawe wyjście z sytuacji. Dodatkową zaletą będzie możliwość ładowania ich z mocą 200 kW. Pierwszym autem który pojawi się z nowym pakietem baterii będzie Chevrolet Bolt 2021. Jednak GM na tym nie poprzestaje i planuje wypuszczenie w najbliższych lata pickupów Cadillac, Buick, Chevrolet i GMC. 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sprzedaż samochodów elektrycznych Elbląg, Auta elektryczne Słupsk, Publiczne stacje ładowania Lublin