Nissan GT-R i Tesla Model X w wypadku na skrzyżowaniu.

[2020-01-22] Nissan GT-R i Tesla Model X w wypadku na skrzyżowaniu.

 Tesla Model X właśnie jechała przez skrzyżowanie, podczas gdy kierowca Nissana GT-R wpadł w jej bok z niesamowitym impetem. Nissan wbił się w tył samochodu taką prędkością, że elektryk został rozerwany na dwie części tuż za siedzeniem kierowcy. Kierowca Tesli nawet nie zdążył zauważyć pędzącego Nissana, odczuł dopiero uderzenie. Co najlepsze pomimo bocznego uderzenia kierowca Tesli wyszedł z wypadku cało a po zniszczeniach jakie dokonał kierowca GT-R musiał być on hospitalizowany (lekkie obrażenia). Kolejny raz jesteśmy pod wrażeniem podejścia do bezpieczeństwa przez firmę Tesla. Wiedzą jak ochronić kierowcę w razie wypadku, dużo gorzej jeśli wiózłby on ze sobą dzieci...

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Samochody na prąd, Tesla Polska Elbląg, Hyundai IONIQ Electric