Auto zostanie wyposażone w napęd 5. generacji, który zapowiada BMW. W jego skład wejdą „wydajne silniki elektryczne” oraz baterie z „ogniwami o gęstościach energii wyższych niż stosowane obecnie”, które powinny pozwolić na ładowanie z mocą 150 kW. Informacje które posiadamy:
- Przyspieszenie BMW i4 do 100 km/h potrwa około 4 sekund, a szybkość maksymalna zostanie ograniczona elektronicznie do 193 km/h.
-Ładowanie do 80 procent na szybkiej stacji ładowania zakończy się po 35 minutach.
- Zasięg BMW i4 ma wynieść 513 kilometrów zasięgu realnego w trybie mieszanym.
Samochód powstanie na platformie, która będzie stosowana również w nowych BMW serii 3 oraz 4; prawdopodobnie wariacji FAAR.
Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.
Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!
Zobacz więcej