Tesla Model 3 na rynku wtórnym - czy łatwo o taką?

[2020-01-10] Tesla Model 3 na rynku wtórnym - czy łatwo o taką?

Bloomberg przeprowadził ankietę której wyniki jest wręcz zaskakujący aż 98.3% ankietowanych (właścicieli Tesli Model 3) jest BARDZO ZADOWOLONYCH z kupna tej Tesli osób  NIE MAJĄCYCH ZDANIA oraz BARDZO NIEZADOWOLONYCH jest łącznie 0.4%. Aż 92.6 osób które zdecydowały się na zakup Tesli Model 3 jak sami stwierdzili będzie polecać ten zakup rodzinie i znajomym. Takie dane aż cieszą oko ponieważ żaden inny samochód w Europie nie ma tak wysokiego poziomu satysfakcji. W USA sytuacja wygląda jeszcze ciekawiej. Na 1000 aut BMW serii 4 przypada mniej niż 100 Tesli rynek wtórny nie może znaleźć ani jednego egzemplarza Tesli z roku 2018 który byłby na sprzedaż. Dodatkowym i największym atutem Modelu 3 jest jego wartość po 5 latach będzie wynosić 49% wartości auta. To nieporównywalnie więcej niż w większości aut spalinowych gdzie są one wyceniane w granicach (31-39%). Oznacza to że auto takie jest również bardzo dobrą inwestycją ! 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
BMW i8, Auta elektryczne Częstochowa, ładowanie elektrycznego auta Toruń