Nowy koncept auta elektrycznego wydany przez japońskiego giganta elektronicznego

[2020-01-07] Nowy koncept auta elektrycznego wydany przez japońskiego giganta elektronicznego

33 czujniki, dwa silniki elektryczne o mocy 200kW każdy, kilka ekranów dotykowych, matryca CMOS oraz przestrzenny system dźwiękowy. Brzmi nieźle? Auto od 0-100 przyspiesza w 4.8 sekundy a maksymalna prędkość to 240km/h. Jest to całkiem zadowalający wynik aczkolwiek jest pole do rozwoju. Pojazd waży 2350 kg. Desing auta jest gdzieś pomiędzy Teslą Model 3 i Porsche Taycan. Auto prawdopodobnie nie trafi do seryjnej produkcji, ale bardzo dobrze pokazuje wzrastający trend w którym duże firmy elektroniczne próbują zaprezentować swoje rozwiązanie do możliwego użytkowania w EV.

 www.youtube.com/watch- filmik prezentujący auto

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
BMW i8 Biała Podlaska, Auta EV Opole, Dystrybutor Tesla Przemyśl