Drogowe testy Mercedes-Benz Urban eTruck

[2017-02-16] Drogowe testy Mercedes-Benz Urban eTruck

Daimler przymierza się do komercjalizacji elektrycznych ciężarówek Mercedes-Benz Urban eTruck, do czego firmę ponoć przekonał wyśmienity odzew po premierze (wcześniejszy wpis). Wraz z około dwudziestoma potencjalnymi klientami rozpocząć ma w tym roku testy uliczne dwucyfrowej liczby pojazdów. Ciężarówki będą testowane w Niemczech oraz kilku innych krajach w Europie.

Zasięg z pakietem 212 kWh oceniany jest na około 200 km.


 Zródło: samochodyelektryczne.org

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tesla Piaseczno, Popularne samochody elektryczne Koszalin, Importer aut elektrycznych