Wiemy kiedy premiera Volkswagena ID.3 w Polsce!

[2019-10-02] Wiemy kiedy premiera Volkswagena ID.3 w Polsce!

 

9 października podczas konferencji Impact Mobility rEVolution zostanie zaprezentowany zupełnie nowy model marki volkswagen.ID.3 jest pierwszym autem marki stworzonym w oparciu o modułową platformę MEB. Według dyrektora marki Volkswagen w Polsce będzie to coś więcej niż tylko nowy model. Volkswagen sprawia, że samochód elektryczny nie będzie już niszowy.

Po Garbusie i Golfie, ID.3 jest trzecim autem, które otwiera nowy rozdział w strategicznym znaczeniu w historii marki Volkswagen. W połowie maja producent rozpoczął akcję zbierania rezerwacji na model ID.3 w wersji 1ST – ekskluzywnej serii specjalnej z bogatym wyposażeniem, ograniczonej do 30 000 egzemplarzy.

ID.3 będzie można zamówić z jednym z trzech akumulatorów, które różnią się pojemnością. Do wyboru są trzy warianty – 45kWh, 58kWh oraz 77 kWh. Zależnie od wybranego akumulatora zasięg auta wynosi 330km, 450km lub nawet 550km. Korzystając z ładowarki  o mocy 100kW akumulator będzie można naładować w ciągu 30 minut do poziomu, który zapewnia zasięg 290km.

 

Z informacji których dowiedzieliśmy się podczas targów w Franfurcie cena ma oscylować w granicach 30 tysięcy euro co w przeliczeniu będzie wartością zbliżoną do 150 konnego Golfa VII generacji.

Ciekawostki które możemy dodać jest fakt możliwości wysokiej personalizacji samochodu. Dodatki takie jak wyświetlacza Head Up display oraz inteligentny asystent głosowegy. Świetną funkcją jest pasek LED przy przedniej szybie który pomaga nam w różnych sytuacjach np. pokazując w którą stronę mamy skręcić w trakcie używania nawigacji.

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pojazd elektryczny Gdańsk, ładowarki aut elektrycznych Wrocław, Tesla Polska