Tesla Model S P100D+ pokonała Porsche Taycan aż o 20 sekund !

[2019-09-19] Tesla Model S P100D+ pokonała Porsche Taycan aż o 20 sekund !

 

 

Tesla Model S jeździ na oponach Goodyear Eagle F1 Supersport RS z profilem, który nie jest oficjalnie dostępny. Samochód oznaczono jako Tesla Model S P100D+ – w historii nie było takiego modelu – a według deklaracji Elona Muska, w środku jest siedem miejsc. Auto ma też większe wloty powietrza z przodu i poszerzone nadkola. Wynik jaki udało się jej osiągnąć to 7:23.

 

Nieoficjalnie mówi się, że na torze pojawiła się Tesla Model S "Plaid", czyli auto z odświeżonym podwoziem i zupełnie nowym zespołem napędowym. Zamiast dwóch silników wersja "Plaid" wykorzystuje trzy, prawdopodobnie jeden na przedniej osi oraz dwa z tyłu, po jednym dla każdego koła. Jednak informacja o Tesli „Plaid” na Nürburgring nie jest pewna – równie dobrze możemy mieć do czynienia z podkręconą tegoroczną Teslą Model S „Raven”.

Jak informuje niemiecki tygodnik, według ręcznego pomiaru czasu samochód pokonał okrążenie w 7 minut 23 sekundy. To czas o nieco ponad 2 sekundy gorszy od Ferrari 488 GTB, ciut gorszy od Dodge Vipera ACR (7:22,1) i Chevroleta Corvette C6 Z06 (7:22,68). Oraz lepszy od Gumperta Apollo Sport (7:24), Porsche 911 GT2 RS 997.2 (7:24) i Porsche 911 Carrera GTS (7:24)

 

Źródło: www.elektrowoz.pl

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pojazd elektryczny Mielec, Stacje ładowania pojazdów elektrycznych, Samochody na prąd Lubin