Tesla Pickup / Truck bliski prezentacji. Oj, będzie się działo!

[2019-07-29] Tesla Pickup / Truck bliski prezentacji. Oj, będzie się działo!

Segment pickupów w Stanach Zjednoczonych to niezwykle lukratywny biznes. Coraz bardziej rozpycha się na nim Rivian, ale gruszek w popiele nie zasypia też Elon Musk. Po jednym z pytań na Twitterze ujawnił, że Tesla jest już „bliska [ujawnienia samochodu]” i że powinno to nastąpić w ciągu dwóch do trzech miesięcy.

Tesla Truck: wszystko, co wiemy

Najnowsza, uzyskana wprost od Elona Muska informacja wskazuje, że premiera Tesli Truck / Pickup odbędzie się między wrześniem a listopadem, „może za 2 do 3 miesięcy”. Optymalnym wyborem byłaby połowa listopada, firma publikuje bowiem wtedy raport finansowy dotyczący ostatniego kwartału i całego roku. Jeśli wyniki będą słabe, zawsze można je przykryć zupełnie nowym produktem, który będzie miał szansę zawalczyć o najważniejszy segment rynku motoryzacyjnego w Stanach Zjednoczonych.

Tesla Truck / Pickup może otrzymać nazwę „Model P”, będzie kosztował mniej niż 50 tysięcy dolarów – czyli jest tańszy od niektórych wariantów Tesli Model 3! – oraz będzie lepszy niż najważniejszy konkurent na rynku: Ford F-150 [informacje od Elona Muska]. Ma wyglądać futurystycznie, nietypowo i zaskakująco.


Pickup Tesli powinien mieć „opcjonalnie 640-800 kilometrów zasięgu” za sprawą konstrukcji podwozia, które zmieści znacznie większą baterię niż daje się upakować w Tesli Model S / X. Napęd na obie osie ma być standardem, tak samo aktywne pneumatyczne zawieszenie. W samochodzie pojawi się również 240-woltowe gniazdko pozwalające na podłączenie narzędzi.

Źródło: www.elektrowoz.pl

 

 

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
ładowarki bmw Gdynia, Salon Tesla Polska Warszawa, Renault Zoe Białystok