Opel Ampera-e z zasięgiem 520 km NEDC

[2017-02-15] Opel Ampera-e z zasięgiem 520 km NEDC

Opel Ampera-e pojawiając się w sprzedaży w Europie w połowie 2017r. będzie charakteryzował się zdecydowanie najwyższym zasięgiem w swoim przedziale cenowym. Niemiecki producent uszczegółowił zasięg ponad 500 km NEDC na 520 km. W bardziej realistycznym cyklu WLTP wynik przekraczać ma 380 km.
Zasięg w praktyce
Ampera B przejechała 417- kilometrową trasę z Londynu do Paryża, po czym komputer pokładowy wciąż pokazywał zasięg 80 km. Konkurencyjne elektryczne modele nie zdołały pokonać całej trasy.
Gdzie baterie?
Pod podłogą, dzięki temu w samochodzie jest 5 miejsc, duży bagażnik. Typowy hatchback klasy kompakt. Plus środek ciężkości położony nisko - dobrze. Baterie usztywniają nadwozie, poprawiają bezpieczeństwo w razie wypadku.
Przy przebiegu 400-500 km bez ładowania Ampera B z samym silnikiem elektrycznym poradzi sobie. Amperę można ładować z gniazdka 240V.
Co na pokładzie?
W Amperze będzie m.in. system multimedialny IntelliLink (duży, dotykowy wyświetlacz) z obsługą Android Auto i Apple CarPlay. Do tego GM-owy system OnStar.
Wyposażenie STANDARDOWE - czyli m.in.:
-napęd elektryczny, moc porównywalna z silnikiem spalinowym 204KM
-baterie starczające na 500 km jazdy
-ładowanie z domowego gniazdka 240V
-system multimedialny IntelliLink, kompatybilny z Twoim smartfonem Android/Apple
-system OnStar

Zródło: samochodyelektryczne.org 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pojazdy na prąd Częstochowa, Pojazdy EV Częstochowa, Stacje ładowania pojazdów elektrycznych Zakopane