GreenWay: Uruchomiliśmy w Warszawie pierwszy w Polsce hub/ wielostanowiskową stację ładowania

[2019-07-19] GreenWay: Uruchomiliśmy w Warszawie pierwszy w Polsce hub/ wielostanowiskową stację ładowania

GreenWay Polska pochwaliło się, że uruchomiło pierwszy w Polsce hub, czyli wielostanowiskową stację ładowania samochodów elektrycznych. Lokalizacja na warszawskich Młocinach posiada 2 stacje szybkiego ładowania prądem stałym (DC) i 7 stacji ładowania półszybkiego (AC). Łącznie do dyspozycji kierowców jest 13 punktów ładowania.


Pierwszy hub w Polsce? Nie. Ale to nic

Zacznijmy od pewnego istotnego wyjaśnienia: lokalizacja należąca do GreenWay Polska nie jest pierwszym hubem w Polsce. Wielostanowiskowe są wszystkie stacje ładowania Tesla Supercharger, ale one, co ważne, obsługują pojazdy tylko jednego producenta. Stacja ładowania GreenWay Polska jest więc piątym w kraju hubem, który jako pierwszy obsługuje pojazdy wszystkich marek.

Firma chwali się, że w Galerii Młociny (Warszawa, PlugShare) uruchomiono:

§  2 punkty szybkiego ładowania DC o mocy do 50 kW (urządzenia marki Efacec) z trzema gniazdami ładowania,

§  7 stacji ładowania półszybkiego AC o mocy do 22 kW (urządzenia marki Etrel Inch) z pojedynczymi punktami ładowania.

Łącznie w lokalizacji jest więc 13 punktów ładowania, z czego 11 może być obciążonych w tym samym czasie ze względu na dostępność miejsc parkingowych.

GreenWay Polska uruchomiło hub ponieważ, jak tłumaczy, takie wielostanowiskowe stacje ładowania świetnie sprawdzają się w węzłach przesiadkowych, które wykorzystują kierowcy dojeżdżający do miasta samochodem i przesiadający się później na komunikację miejską.

Na terenie Warszawy i okolic firma ma obecnie około 550 zarejestrowanych klientów. 

Źródło: www.elektrowoz.pl

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Smart ED Łódź, Dealer Tesla Gliwice, Importer aut elektrycznych