Serwis Tesli w Polsce na ul. Powsińskiej w Warszawie. Oficjalna sprzedaż nie wcześniej niż za kilka miesięcy

[2019-06-28] Serwis Tesli w Polsce na ul. Powsińskiej w Warszawie. Oficjalna sprzedaż nie wcześniej niż za kilka miesięcy

 

Z coraz większej liczby źródeł napływają do nas informacje, że polski serwis Tesli zostanie uruchomiony przy ulicy Powsińskiej w Warszawie. Ma on wystartować jeszcze w lipcu 2019, ale nie należy się spodziewać, że wraz z uruchomieniem serwisu ruszy także oficjalna sprzedaż Tesli w Polsce. Na to drugie będziemy musieli poczekać co najmniej kilka miesięcy.

 

Polski serwis Tesli: ul. Powsińska 69/71a, Warszawa?

Dokładny adres serwisu jako pierwszy podał portal TeslaNEWS, powołując się zresztą na dyskusję prowadzoną na stronie www.elektrowoz.pl. Podobne informacje napływają do nas także z innych źródeł, a Czytelnik Pan Vigo – dotychczas najlepiej zorientowany w temacie – otrzymał maila od Tesli z dokładnie tym adresem w stopce.

Serwis Tesli ma funkcjonować na terenie firmy Vcentrum, która reklamuje się jako „Salon samochodów luksusowych i premium w Warszawie” i posiada łącznie 30 stanowisk naprawczych. Aktualnie na ulicy Powsińskiej 69/71a obsługiwane są samochody marek BMW, Jaguar Land Rover, Mercedes i Porsche. Nieoficjalnie mówi się, że pod marką Tesli lokalizacja może ruszyć jeszcze w lipcu – ale warto pamiętać, że w czerwcu kończy się kwartał, a raporty kwartalne Tesli mają to do siebie, że sporo zmieniają.

Osoby, które miały okazję porozmawiać z pracownikami Tesli, twierdzą, że uruchomienia centrum serwisowego nie należy traktować jako równoważnego ze startem sprzedaży. Polska ma trafić do grupy krajów „core”, w których oficjalnie można kupić samochód Tesli płacąc w lokalnej walucie, najwcześniej za kilka miesięcy. Dokładną wiedzę na ten temat mają zapewne tylko osoby z wyższego kierownictwa kalifornijskiego producenta.

Źródło: www.elektrowoz.pl

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Samochody EV Toruń, Stacje ładowania aut elektrycznych Polkowice, Nissan e-NV200