Byton pokazał finalną wersję wnętrza. Megawyświetlacz zostanie na dobre

[2019-06-18] Byton pokazał finalną wersję wnętrza. Megawyświetlacz zostanie na dobre

Chiński Byton zaprezentował finalną wersję wnętrza samochodu z gigantycznym wyświetlaczem rozciągającym się niemal na całą szerokość kabiny. Do produkcji auto ma wejść jeszcze w tym roku, startową cenę ustalono na poziomie 45 tysięcy dolarów za wariant z baterią 71 kWh.


Ekran Bytona M-Byte ma przekątną 50 cali (10×49 cali) i według informacji przekazywanych przez firmę, ma funkcjonować zarówno w roli pomocnika kierowcy (liczniki, nawigacja, kontrolki), jak też multimedialnego centrum rozrywki. Nie jest to jedyny wyświetlacz w aucie, kolejny da się zauważyć na kierownicy – to ekran sterujący – i w podłokietniku.

 

 

 

Elektryczny SUV Byton M-Byte ma kosztować od 45 tysięcy dolarów (równowartość 170 tysięcy złotych) i przy tej cenie zaoferuje baterię o pojemności 71 kWh, która pozwoli na przejechanie 400 kilometrów na jednym ładowaniu. Auto zostanie wyposażone w jeden silnik napędzający koła tylne o mocy 200 kW (272 KM).

W ofercie ma się pojawić także droższa wersja M-Byte. Znajdziemy w niej dwa silniki – po jednym na oś – oraz akumulatory 95 kWh umożliwiające ponoć przejechanie 520 kilometrów na jednym ładowaniu. Byton w 2019 roku wejdzie do sprzedaży tylko w Chinach, ale już w 2020 roku powinien trafić do oferty na całym świecie.

Źródło: www.elektrowoz.pl

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Samochody elektryczne Warszawa, Pojazdy elektryczne, Tesla cena Wrocław