Tesla Model S P90++

[2017-02-13] Tesla Model S P90++

Tesla Model S w wersji P90++ to nie kolejna odmiana oferowana przez kalifornijskiego producenta lecz projekt entuzjasty (Jason Hughes), który od czasu do czasu potrafi zabłysnąć hakowaniem Tesli.

Najnowsze dzieło, czyli Tesla P90++ to w istocie Tesla P85, z podmienionym pakietem 90 kWh oraz zmienionym oprogramowaniem, która maksymalnie wykorzystuje potencjał tylnego napędu (w tym dodanego trybu Ludicrous). Na hamowni auto uzyskało ponoć 553 KM (około 406 kW) oraz 650 Nm momentu obrotowego. 

Zródło: www.samochodyelektryczne.org

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Sprzedaż samochodów elektrycznych Katowice, Dealer aut elektrycznych Kępno, Renault Zoe Kępno