Ford prezentuje elektrycznego crossovera: Territory EV. Tylko dla Chin...

[2019-06-13] Ford prezentuje elektrycznego crossovera: Territory EV. Tylko dla Chin...

Ford zaprezentował zgrabnego elektrycznego crossovera: Ford Territory EV. Samochód jest miły dla oka, zaoferuje około 240-260 kilometrów realnego zasięgu (360 km NEDC), ale będzie dostępny wyłącznie w Chinach. Auto zostanie wyprodukowane przez Jiangling Motors na bazie obecnego modelu Yusheng S330.

Ford Territory EV – zapraszamy do Europy!

Zasięg elektrycznego Forda predestynuje go raczej do roli bulwarówki niż samochodu na wielkie wojaże, ale te 240-260 kilometrów realnego zasięgu w zupełności wystarczyłoby do całkiem wygodnego podróżowania po Polsce. Szczególnie, że auto należy do segmentu C-SUV (4,59 metra długości, 1,9 metra szerokości, 2,7 metra rozstawu osi), oferuje więc całkiem sporo przestrzeni w środku.

Wyposażenie samochodu obejmuje światła LED, ekran dotykowy o przekątnej 10 cali i felgi zaprojektowane z myślą o niskich oporach powietrza.  Ford Territory ma być dostępny w wersji elektrycznej, ale także jako hybryda plug-in (PHEV), klasyczne auto spalinowe (ICE) oraz uproszczona hybryda (mHEV).

Niestety, nie ma szans, żeby auto trafiło do Europy. Pierwszym nowym elektrykiem, który zawita na nasz kontynent, ma być Ford Focus. Następnie elektryfikacja ma objąć gamę „od Fiesty do Transita”, ale flagowym pojazdem prawdopodobnie zostanie elektryczny crossover na bazie Forda Mustanga – do niedawna zwany roboczo Mach 1.

Źródło: www.elektrowóz.pl

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
ładowarki samochodów elektrycznych Gorzów Wielkopolski, ładowarki nissan Elbląg, Salon Tesla Elbląg