Volvo wprowadza nowy w pełni elektryczny przegubowy autobus dla 150 pasażerów

[2019-06-11] Volvo wprowadza nowy w pełni elektryczny przegubowy autobus dla 150 pasażerów

Volvo wprowadziło swój najnowszy autobus elektryczny, w pełni elektryczny autobus przegubowy, który będzie dostępny w dwóch długościach i będzie w stanie zmieścić do 150 pasażerów.

Volvo 7900 Electric Articulated to najnowszy dodatek do gamy zelektryfikowanych autobusów firmy, dołączając do Volvo 7900 Electric, drugiego całkowicie elektrycznego autobusu w grupie. Firma może poszczycić się 7900 Electric Articulated, który przyniesie „większą pojemność, mniej hałasu i lepszą jakość powietrza” na drogi. Nowy autobus oparty jest na prototypach, które są testowane w Göteborgu w Szwecji od zeszłego roku.

Autobus będzie miał długość 18 lub 18,7 metra. Jego akumulatory będą ładowane przez szybkie stacje ładowania na końcach trasy i będą ładowane przez noc w magazynie za pośrednictwem CCS.

Volvo nie jest jedynym dużym producentem samochodów, który niedawno wprowadził nowy autobus elektryczny, ponieważ Hyundai wprowadził swój pierwszy całkowicie elektryczny autobus piętrowy kilka tygodni temu. Ten autobus zmieści 70 pasażerów.

W minionym miesiącu widzieliśmy wiele miast ogłaszających dodanie nowych autobusów elektrycznych do swoich flot - Filadelfia, Toronto, Barcelona i Anaheim to cztery przykłady - a nowy przegubowy autobus Volvo da operatorom transportu publicznego kolejną całkowicie elektryczną opcję .

Źródło: www.electrek.co

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Smart ED, Stacje ładowania EV, ładowanie auta elektrycznego Legnica