Pierwszy przejazd: Elektryczna deska wodolotowa Lift eFoil dosłownie leci nad wodą

[2019-06-07] Pierwszy przejazd: Elektryczna deska wodolotowa Lift eFoil dosłownie leci nad wodą

Lift eFoil jest częścią małego, ale rozwijającego się elektrycznego rynku sportów wodnych. Jest to elektryczna deska surfingowa z wodolotem, która pozwala wynurzyć się z wody i szybować jak cichy, powietrzny delfin.

Cała deska i folia są w 100% z najwyższej jakości włókna węglowego. Wewnętrzna przegroda jest wodoodporna, bateria i wszystkie połączenia wewnątrz również są wodoodporne, aby służyć jako dodatkowa redundancja. Uszczelniony kontroler jest chłodzony wodą za pomocą wlotu silnika. Akumulator o mocy 2 kWh jest w pełni zatapialny, a bateria została zbudowana przez Lithos Energy, firmę zajmującą się projektowaniem baterii założoną przez inżynierów Tesli. Ładowarka jest gigantyczna, ale może wypełnić baterię w zaledwie 2 godziny. Tuż nad folią znajduje się cichy, zatapialny i bezobsługowy silnik. Jego śmigło jest wykonane z solidnego bloku aluminium i jest wyważone ręcznie, aby zapewnić najwyższą wydajność i ciąg. Sterownik ręczny korzysta z połączenia Bluetooth i jest zanurzalny. Sprzęt jest bardzo wysokiej klasy morskiej. Piana i guma są ciężkie i odpowiednio zaprojektowane dla środowiska.

Źródło: www.electrek.co

 
Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pojazdy elektryczne, Dystrybutor aut elektrycznych, Pojazdy elektryczne