Nabywcy samochodów elektrycznych nie muszą martwić się o wartość rezydualną swoich pojazdów

[2019-05-30] Nabywcy samochodów elektrycznych nie muszą martwić się o wartość rezydualną swoich pojazdów

Według specjalistów z firmy Schwacke, zajmujących się m.in. obliczaniem wartości używanych aut, wartość rezydualna samochodów elektrycznych osiągnęła poziom modeli z silnikami benzynowymi. Średnia cena sprzedaży detalicznej dla trzyletnich modeli obu typów silników wynosi obecnie 53,7 procent ceny katalogowej.
W przypadku aut z napędem elektrycznym oznacza to wzrost o 1,2 punktu procentowego w porównaniu z rokiem poprzednim. Wartość modeli z silnikami benzynowymi spadła w tym samym okresie o 0,8 punktu procentowego. O wiele gorzej przy odsprzedaży wyglądają samochody napędzane silnikami diesla. Osiągają one wartość rezydualną na poziomie 51,7 procent, o 1,6 punktu procentowego mniej w porównaniu z poprzednim rokiem.

Źródło: www.moto.rp.pl

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Mitsubishi i-MiEV Zielona Góra, ładowanie samochodu elektrycznego Piaseczno, ładowarki EV Polkowice