Debiutuje nowy Opel Corsa - wersja elektryczna!

[2019-05-29] Debiutuje nowy Opel Corsa - wersja elektryczna!

O planach dotyczących wprowadzenia elektrycznej Corsy wiedzieliśmy od jakiegoś czasu. Opel mocno stawia na prąd, a potwierdza to fakt, że nowa Corsa debiutuje jako Corsa-e. Spalinowe odmiany zobaczymy później. Corsa-e zapowiada się całkiem obiecująco. Auto dzieli płytę podłogową i część rozwiązań z nowym Peugeotem e-208, w tym silnik i baterie. Zasięg? 330 km, czyli o 10 km mniej niż w przypadku e-208. Ale wciąż bardzo dobrze.

Elektryczny motor rozwija 136 KM, co w tak niewielkim aucie ma zapewnić dobre osiągi. Od 0 do 50 km/h w 2,8 sekundy, a do setki 8,1 sekundy. Ładowanie ma być równie szybkie co sprint, bo do 80% pojemności doładujemy akumulator w ciągu 30 minut.

Corsa ma zachwycać nie tylko wrażeniami z jazdy, ale i wyposażeniem. Opel oferuje w standardzie matrycowe reflektory LED-owe, które są nowością w segmencie B. Oprócz tego - nowy system multimedialny, który będzie obsługiwany za pomocą standardowego 7-calowego ekranu, lub opcjonalnego, 10-calowego.

 Źródło: www.se.pl

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Audi eTron, Auta na prąd Krosno, Auta elektryczne ceny Gdańsk