Stacja ładowania rozpoznająca samochód? Proszę bardzo!

[2019-05-29] Stacja ładowania rozpoznająca samochód? Proszę bardzo!

Słowacka firma Ejoin zaproponowała mechanizm uwierzytelniania samochodu elektrycznego przez odczytanie numeru rejestracyjnego. Producent chwali się, że jej oprogramowanie obsługuje wszystkie rodzaje europejskich tablic rejestracyjnych, a jego skuteczność wynosi 99 procent.

Dobrze, można by zapytać, a co w przypadku kradzieży tablic? Ejoin pomyślało i o tym: oprócz numeru rejestracyjnego auta w bazie przechowywany jest jego model oraz kolor. Wszystkie te trzy parametry muszą się ze sobą zgadzać, żeby rozpoczęła się sesja ładowania. Proces skanowania tablicy rejestracyjnej ma trwać od 3 do 5 sekund z odległości 1,3-5 metrów. Rozwiązanie funkcjonuje zarówno w dzień, jak i w nocy, i jest kompatybilne z urządzeniami dostawcy, czyli firmy Ejoin.

Źródło: www.elektrowoz.pl

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tesla Gliwice, Tesla Polska Konin, Popularne auta elektryczne Biała Podlaska