Ogniwa solid-state i Tesla Model P

[2019-05-27] Ogniwa solid-state i Tesla Model P

Alex Voigt, autor pisujący do portalu CleanTechnica, zamieścił na Twitterze intrygującą informację. Otóż według uzyskanych przez niego informacji Tesla ma współpracować z kanadyjską firmą, która zajmuje się ogniwami ze stałym elektrolitem. Jeśli informacje się potwierdzą, w następnej dekadzie możemy spodziewać się Tesli Model S i X z zasięgami dochodzącymi do 1 000 kilometrów na jednym ładowaniu.

To jednak dopiero początek rewelacji: otóż ten „niemiecki pracownik Tesli, który przez 19 lat pracował dla Audi lub BMW” zdradził także, że Tesla Roadster ma być produkowana w dwóch wersjach. Wyjawił również, że Tesla Pickup/Truck ma zostać nazwany Tesla Model P

źródło elektrowoz.pl

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Auto elektryczne Elbląg, Auta elektryczne ceny Poznań, Tesla cena Kielce