Oficjalne ceny Peugeota e-208

[2019-05-23] Oficjalne ceny Peugeota e-208

Znane są już oficjalne ceny Peugeota e-208. W Holandii samochód rozpoczyna się od 36 250 euro w wersji GT Line. Po uwzględnieniu różnic w stawkach podatku VAT oznaczałoby to, że w Polsce koszt zakupu małego elektryka wynosiłby co najmniej 159 tysięcy złotych.

Peugeot e-208 to niewielkie auto segmentu B wyposażone w baterię o pojemności 50 kWh. Samochód posiada silnik o mocy 100 kW (136 KM) i momencie obrotowym 260 Nm. Auto na jednym ładowaniu ma przejeżdżać 340 kilometrów według procedury WLTP. Realnie będzie to zatem 280-300 kilometrów w trybie mieszanym przy dobrej pogodzie.

źródło elektrowoz.pl

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
ładowanie samochodu elektrycznego, Nissan e-NV200 Białystok, Pojazd elektryczny Lublin