Audi obniżyło prognozę produkcji e-trona

[2019-04-23] Audi obniżyło prognozę produkcji e-trona

Jak donosi belgijska gazeta L’Echo (źródło), Audi obniżyło prognozę produkcji e-trona na rok 2019 z 55 830 do 45 242 egzemplarzy, czyli o 23,4 procent. Powodem mają być ograniczone zasoby ogniw, ale dziennik nie wyklucza też, że może chodzić o [niższy niż zakładany] popyt na samochód. Szczególnie, że obecna szybkość wytwarzania auta ma przebiegać w tempie odpowiadającym zapotrzebowaniu: dziś jest to 160 e-tronów dziennie, we wrześniu 2019 mają być 293 e-trony na dobę.

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Mercedes EQ Legnica, Pojazdy elektryczne, ładowarki bmw Opole