Sieć stacji szybkiego ładowania

[2017-02-09] Sieć stacji szybkiego ładowania

 Niemiecki dostawca energii elektrycznej E.ON i duński operator punktów ładowania CLEVER ogłosili plan budowy ogólnoeuropejskiej sieci stacji szybkiego ładowania. Nie chodzi jednak o kolejną sieć z urządzeniami o mocy 50 kW, lecz o kolejny poziom 150 kW, a w dłuższej perspektywie nawet 350 kW.

Stacji ma być kilkaset, przy autostradach/głównych drogach, rozmieszczonych co 120-180 km. Pierwsza stacja ma powstać jeszcze w tym roku.

Ponieważ przedsięwzięcie, wychodzące naprzeciw zapowiadanym modelom EV o dużych zasięgach (Lista nadchodzących modeli EV), jest dosyć złożone i kapitałochłonne w realizacji, do współpracy zapraszane są inne podmioty o podobnym celu.

Żródło: www.smochodyelektryczne.org

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Golf GTE Kraków, Ładowarki Kebe, Sprzedaż samochodów elektrycznych Przemyśl