Elektryczna łódź podwodna DeepFlight Dragon

[2019-01-30] Elektryczna łódź podwodna DeepFlight Dragon

Elektryczna łódź podwodna DeepFlight Dragon zaprojektowano tak, aby była tak prosta, że ​​każdy może ją pilotować.
Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu do stabilizacji i wielostopniowym silnikom sterującym automatycznie obsługującym większość prac, sterowanie pilota jest tak proste, jak to tylko możliwe. Dźwignia w jednej dłoni kontroluje wysokość w wodzie, podczas gdy joystick w drugiej daje kontrolę do przodu, do tyłu i z boku na bok.

To łatwiejsze niż uczenie się latania dronem. I o to chodzi.  DeepFlightDragon został zaprojektowany tak, aby wyeliminować stres i koncentrację, pozwalając pasażerom łodzi podwodnej cieszyć się otaczającym ich morzem.
DeepFlight Dragon ma czas pracy do 8 godzin dzięki dużemu akumulatorowi LiFePO4 o mocy 14 kWh. Ponadto dostępna jest dodatkowa bateria awaryjna na okres do 72 godzin, czyli jak długo system awaryjnego podtrzymywania życia ma trwać.

Dzięki dwóm filtrom tlenu i płuczkom węglowym, a także podwójnym systemom podtrzymywania życia, subwoofer zaprojektowano z myślą o najważniejszym bezpieczeństwie.  Podnośnik faktycznie pozostaje pływający przez cały czas pod wodą i nie używa stateczników ani ciężarek zrzucanych, które mogą stać się potencjalnymi punktami awarii. Zamiast tego DeepFlightDragon nieustannie wykorzystuje swój ciąg, aby pozostać pod wodą. Jeśli kiedykolwiek nastąpi awaria systemu lub po prostu zabraknie mu baterii, delikatnie wypłynie na powierzchnię. Dodatkowe zabezpieczenie zapewnia dodatkowy nadmuchiwany system podnoszenia, który może być używany w sytuacjach awaryjnych.

Żródło: electrec.co


 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
Stacje ładowania samochodów elektrycznych, Samochody elektryczne, Dystrybutor Tesla Polska Białystok