ŠKODA rozpoczyna produkcję systemów akumulatorów PHEV

[2019-01-25] ŠKODA rozpoczyna produkcję systemów akumulatorów PHEV

ŠKODA rozpoczyna produkcję systemów akumulatorów PHEV. e akumulatory produkowane w ŠKODA nie będą ograniczały się do ŠKODA, ponieważ istnieją również plany wykorzystania ich w samochodach innych marek VW Group, tj. VW, SEAT i AUDI.
Dla ŠKODA i całej grupy VW bezpieczeństwo klientów jest najważniejsze. W akumulatorach znajduje się wiele elementów zabezpieczających, które zapobiegają ich zapaleniu lub uszkodzeniu w inny sposób, który mógłby zagrozić osobie obsługującej samochód. Obejmują one trójstopniowe zabezpieczenie akumulatora trakcyjnego przed uszkodzeniem. Pierwsze dwa etapy są związane z oprogramowaniem; ostatni etap jest mechaniczny. Zabezpieczenie mechaniczne - w postaci styczników wysokiego napięcia - zostało podwojone w akumulatorze. Na koniec bateria zawiera podstawowy bezpiecznik.

Zastanawiając się nad przyszłością, ŠKODA nie myśli wyłącznie o produkcji elektrycznych pojazdów, które według prognoz mają stanowić 25 procent wszystkich samochodów sprzedawanych w Europie w 2025 roku. ŠKODA zainwestuje 2 miliardy euro w rozwój samochodów elektrycznych. oraz nowe usługi mobilne w ciągu najbliższych pięciu lat w ramach strategii 2025. Opiera się ona również na budowie infrastruktury do ładowania. Jednym z takich przykładów jest szybkie ładowanie do użytku w Mladá Boleslav we wrześniu.

Żródło: www.skoda-storyboard.com

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2021 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
ładowarki samochodów elektrycznych Rzeszów, Dystrybutor pojazdów elektrycznych Lubin, Salon Tesla