Aviar Motors R67

[2018-12-17] Aviar Motors R67

Konwersja mustanga z 1967 r. w stylu inspirowanym Teslą.Nazywa się R67 i Aviar opisuje go jako "pierwszy elektryczny samochód muscle car z niesamowitą dynamiką przyspieszenia i wysokim poziomem komfortu".
W środku imponujący akumulator o mocy 100 kWh w stosunkowo niewielkiej obudowie z aluminium i włókna węglowego opartej na standardzie fastback 1967 Mustang.
Aviar Motors ma 507 km zasięgu, 840 hp mocy, 250 km / h to maksymalna prędkość oraz przyspieszenie od 0 do 100 km / h w zaledwie 2,2 sekundy.
Jest również wyposażony w spory zestaw czujników, który dba o najwyższy poziom bezpieczeństwa kierowcy i pasażera.

Żródło: Electrek

 

Wybrane Realizacje
Darmowa konsultacja
Darmowa konsultacja dotyczaca samochodow
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zgłoszenia zgodnie z RODO przez firmę iPolska, jako administratora danych zgodnie z Polityką Prywatnośći oraz Prywatnością Polityki Cookies.

Auta Elektryczne

Kreska pozioma

Auta Elektryczne są na bieżąco ze wszystkim, co najważniejsze dla branży elektromobilności. Dla Ciebie przekraczamy granice wychodząc poza stereotypowe myślenie o samochodach i ich możliwościach.
Dla Ciebie testujemy i wybieramy najlepsze rozwiązania.

Słoneczny garaż
Na naszych stronach znajdziesz zarówno elektryzujące oferty samochodów elektrycznych, ładowarek do aut elektrycznych jak również kompletne elektrownie słoneczne do zasilania Twojego domu oraz samochodu.

Elektromobilność jest naszą pasją i powołaniem, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do naszego świata "pozytywnej" energii!

Zobacz więcejO nas - oferujemy samochody elektryczne i hybrydowe

Zapisz sie na newsletter!
© 2016 AutaElektryczne.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.
ładowarki EV, Nissan e-NV200, ładowarki nissan Bielsko Biała